Skok do hlavného menu Skok na obsah
23.08.2019, 14:17

sk | cz

Prihlasovací email  Heslo 
 Array
 Naši exkluzívny partneri
 RSS feed

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

SEO (Search Engine Optimization - optimalizácia pre vyhľadávače) je marketingový nástroj, ktorý zacieli Váš web na tých, čo hľadajú služby alebo produkty, ktoré ponúkate. Je to súbor webových techník a internetových stratégií, ktoré zvýšia návštevnosť Vášho webu a tým aj Váš predaj a zisky.

SEO optimalizácia umožňuje zvyšovanie cielenej návštevnosti z vyhľadávačov, čo v konečnom dôsledku priaznivo vplýva nielen na imidž, renomé, dôveryhodnosť, ale aj priamo na predaj firmy. Najdôležitejšími návštevníkmi Vašich www stránok sú práve tí, ktorí prichádzajú cielene z vyhľadávačov, priamo na hľadané produkty a služby. Ďalšou skupinou sú ľudia, ktorí na web kliknú na základe odkazov smerujúcich na Vašu internetovú stránku. Preto platí, že čím viac odkazov smeruje na Váš web, tým väčšie množstvo ľudí navštívi stránku.


Objednať si túto službu
Odporučiť túto službu známemu

Čo je potrebné pre to, aby sa dostavil požadovaný efekt?

  1. Na samom začiatku vývoja www stránky je potrebné správne určiť štruktúru webu, jeho správne nakódovanie (naprogramovanie) a vhodný grafický design. V prípade, že funkčný web už máte, zrealizujeme kompletný SEO audit webu a navrhneme Vám súbor opatrení, ktoré je potreba pre optimalizáciu stránok urobiť, alebo Vám priamo tieto zmeny zapracujeme.
  2. Veľmi dôležitá je podrobná analýza kľúčových slov. Správne navrhnuté kľúčové slová vám privedú správnu cieľovú skupinu návštevníkov.
  3. Copywriting - Napísať dobrý text je veľmi podstatné. Totiž textový obsah webu by mal byť originálny a zaujímavý pre návštevníkov. Dôležité frázy, nadpisy, kľúčové myšlienky a informácie by mali byť správne odlíšené alebo zvýraznené.
  4. Link Building – Najdôležitejšou podmienkou pre dobrú pozíciu Vášho webu vo výsledkoch vyhľadávania je množstvo a kvalita odkazov (liniek) smerujúcich na Vaše stránky z iných www stránok. Čím väčší počet relevantných stránok bude na váš web odkazovať, tým vyššie budú pozície Vášho webu. Na určenie toho, čo je pre Vašu stránku relevantné a čo je kvalitný odkaz, sú tu naši experti.

Aká je dlhodobá garancia, že návštevnosť neklesne?

Naši odborníci spolu s implementáciou SEO na www stránkach zabezpečujú aj pravidelný report štatistík návštevnosti a všetky relevantné výsledky vyhodnocujú spoľahlivým štatistickým nástrojom Google Analytics. Vždy budete presne vedieť, ako na tom Vaše stránky sú.

V prípade, že Vás tieto informácie presvedčili o potrebe implementovať SEO na Vašich web stránkach, neváhajte a kontaktujte nás, alebo vyplňte objednávku.


Skok do hlavného menu
© 2004-2019 Mattis Webdesign   Optimalizácia pre vyhľadávače. Google PageRank: 0
MATTIS s.r.o. garantuje že všetky údaje získané na základe objednávok sú prísne chránené a v žiadnom prípade nie sú poskytované tretej strane pre daľšie spracovanie, v súlade s 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.