Skok do hlavného menu Skok na obsah
23.08.2019, 13:11

sk | cz

Prihlasovací email  Heslo 
 Array
 Naši exkluzívny partneri
 RSS feed

Výroba a potlač reklamných predmetov

Okrem vysoko kvalitnej grafiky a dizajnu zabezpečujeme aj tlač prezentačných a propagačných materiálov.

Používame technológie tampónovej, ofsetovej, laserovej a digitálnej tlače, čo nám umožňuje maximálne uspokojiť malonákladové, ale aj veľkonákladové požiadavky zákazníkov.

Podľa požiadaviek a potreby navrhneme, spracujeme a vytlačíme katalógy, brožúry, plagáty, letáky, ponukové listy, nálepky, etikety, vizitky, hlavičkové papiere, oznámenia, periodiká, časopisy, knihy (aj knihárske spracovanie), interiérové / exteriérové bigboardy, billboardy, bannery, stojany, totemy, 3D nápisy (rôzne hrúbky). Tiež potlačíme perá a rôzne ďalšie reklamné predmety, pričom vyrábame aj firemné a úradné pečiatky.

Samozrejmosťou je aj Laminovanie, kašírovanie (do hrúbky 1cm a šírky 105cm), sieťotlač a strojové vyšívanie (tričká, polokošele, čiapky, stany, nálepky a pod).

V spolupráci s naším exkluzívnym partnerom je novinkou v našej ponuke svetelná reklama (štandartne krabicový systém), ale zabezpečujeme aj prenájom ledkamióna s kompletným ozvučením a plazmové obrazovky.


Objednať jedenu s ponúkaných služieb
Odporučiť kvalitu týchto služieb známemu

Skok do hlavného menu
© 2004-2019 Mattis Webdesign   Optimalizácia pre vyhľadávače. Google PageRank: 0
MATTIS s.r.o. garantuje že všetky údaje získané na základe objednávok sú prísne chránené a v žiadnom prípade nie sú poskytované tretej strane pre daľšie spracovanie, v súlade s 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.